Lek. Michał Straburzyński

Godziny przyjęć
Poniedziałek

16:00 - 20:00

Wtorek

15:20 - 20:00

Dyplom lekarza otrzymał w roku 2000 a pierwsze doświadczenia zdobywał w trakcie stażu podyplomowego w Centrum Medycznym HCP im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.

Po jego zakończeniu rozpoczął pracę i szkolenie specjalizacyjne na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze obecnie Klinicznym Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, gdzie pracuje do dzisiaj.

W roku 2008 uzyskał tytuł specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

W codziennej praktyce zajmuje się zachowawczym i operacyjnym leczeniem złamań i innych urazowych uszkodzeń narządu ruchu, artroskopią stawu kolanowego, operacjami obwodowych neuropatii uciskowych, leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń nadgarstka i ręki, leczeniem zmian przeciążeniowych i choroby zwyrodnieniowej stawów. Szczególnie interesuje się problematyką leczenia nabytych deformacji stopy (paluch koślawy, paluch sztywny, palce młotkowate i młoteczkowate, bunionette, stopa płasko-koślawa). Systematycznie podnosi swoje umiejętności i kompetencje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, tak krajowych jak i zagranicznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiT), Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS).

Usługi
Porada ortopedyczna z badaniem USG
Wskazówki dla pacjenta
  1. Proszę zabrać wszystkie wyniki badań obrazowych (RTG, USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, scyntygrafia).
  2. Proszę zabrać wszystkie karty informacyjne dotyczące leczenia ortopedycznego (pobyt w szpitalu, konsultacje w poradni, karta informacyjna z ambulatorium/SOR) oraz, jeśli pacjent leczy się z powodu innych chorób, także dokumentację dotyczącą tego leczenia.
  3. Listę przyjmowanych przez pacjenta leków wraz z dawkowaniem.

Proszę pamiętać, że w trakcie wizyty odbędzie się badanie pacjenta wymagające zdjęcia ubrania (spodnie, koszula). Warto więc założyć bieliznę, w której pacjent będzie czuł się komfortowo i swobodnie.

Pacjentów o ograniczonej sprawności, poruszających się o kulach lub na wózku inwalidzkim prosimy o zgłoszenie tego faktu podczas rejestracji.

W razie dodatkowych pytań dotyczących przygotowania do wizyty lub jej przebiegu, proszę o kontakt z rejestracją.

Certyfikaty