Lek. Michał Straburzyński

Godziny przyjęć
Wtorek

15:20-19:00

Czwartek

15:20-19:00

Dyplom lekarza otrzymał w roku 2000 a pierwsze doświadczenia zdobywał w trakcie stażu podyplomowego w Centrum Medycznym HCP im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.

Po jego zakończeniu rozpoczął pracę i szkolenie specjalizacyjne na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze obecnie Klinicznym Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, gdzie pracuje do dzisiaj.

W roku 2008 uzyskał tytuł specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

W codziennej praktyce zajmuje się zachowawczym i operacyjnym leczeniem złamań i innych urazowych uszkodzeń narządu ruchu, artroskopią stawu kolanowego, operacjami obwodowych neuropatii uciskowych, leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń nadgarstka i ręki, leczeniem zmian przeciążeniowych i choroby zwyrodnieniowej stawów. Szczególnie interesuje się problematyką leczenia nabytych deformacji stopy (paluch koślawy, paluch sztywny, palce młotkowate i młoteczkowate, bunionette, stopa płasko-koślawa). Systematycznie podnosi swoje umiejętności i kompetencje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, tak krajowych jak i zagranicznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiT), Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS).

Usługi
Porada ortopedyczna
Wskazówki dla pacjenta
  1. Proszę zabrać wszystkie wyniki badań obrazowych (RTG, USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, scyntygrafia).
  2. Proszę zabrać wszystkie karty informacyjne dotyczące leczenia ortopedycznego (pobyt w szpitalu, konsultacje w poradni, karta informacyjna z ambulatorium/SOR) oraz, jeśli pacjent leczy się z powodu innych chorób, także dokumentację dotyczącą tego leczenia.
  3. Listę przyjmowanych przez pacjenta leków wraz z dawkowaniem.

Proszę pamiętać, że w trakcie wizyty odbędzie się badanie pacjenta wymagające zdjęcia ubrania (spodnie, koszula). Warto więc założyć bieliznę, w której pacjent będzie czuł się komfortowo i swobodnie.

Pacjentów o ograniczonej sprawności, poruszających się o kulach lub na wózku inwalidzkim prosimy o zgłoszenie tego faktu podczas rejestracji.

W razie dodatkowych pytań dotyczących przygotowania do wizyty lub jej przebiegu, proszę o kontakt z rejestracją.

Certyfikaty